Opinie

Natalia, studentka analityki medycznej
Zajęcia bardzo mi pomogły. Korepetytor podchodził do nich z dużym zaangażowaniem. Tłumaczył wszystko dokładnie, dostosowując tempo pracy do moich potrzeb. Wiedza przekazywana była w sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia. Polecam!

Michał, matematyka IB SL
Jakość lekcji Pana Tomasza, jego zaangażowanie i przygotowanie merytoryczne zawsze mi wielce imponowały. Lekcje w Jego wykonaniu to gwarancja dobrego wyniku na egzaminie i radość z obcowania z matematyką. Jedyne, czego potrzeba to ambitne cele i solidna doza samodyscypliny.

Paweł, student mechaniki i budowy maszyn
Przyjemna atmosfera, wysoki poziom kwalifikacji i cierpliwy prowadzący.
Zdecydowanie polecam!

Karolina, matematyka IB SL
Jak najbardziej udany wybór korepetytora: przyjemna atmosfera, jasne wyjaśnienia problemów i przede wszystkim bardzo atrakcyjna cena. Zaoferowana zostaje również masa materiałów dydaktycznych pomagających w nauce matematyki. Bezstresowa i spokojna nauka, która przynosi oczekiwane rezultaty.
Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem!

Joanna, matematyka IB SL
Zdecydowanie polecam!
Korepetycje prowadzone są w przyjemnej i profesjonalnej atmosferze. Kończyłam program matury IB, więc znajomość języka angielskiego przez Pana Tomasza była dla mnie dużą zaletą i ułatwieniem.

Katarzyna, studentka budownictwa
Bez zawahania i najmniejszych wyrzutów sumienia mogę stwierdzić, że czas konsultacji u Pana Tomasza wykorzystuję się w pełni. Wracając do domu głowa była “cięższa” od wiedzy, a na twarzy widniał uśmiech – dzięki miłej atmosferze towarzyszącej nauce. Warto wspomnieć, że kolokwia z zakresu nieco bardziej zaawansowanej matematyki zostały zaliczone za pierwszym razem. Zdecydowanie polecam! Przy okazji pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za serwowane zielone herbaty i przekazaną mi skutecznie wiedzę.

Alicja, matematyka IB SL
W 100% mogę polecić zajęcia z Panem Tomaszem. Tłumaczenie aż do skutku z cierpliwością nawet na odległość przez skypa. Dodatkowo materiały do samodzielnej powtórki.Przyjazna bezstresowa atmosfera. Bardzo efektywna nauka przed matura miedzynarodową. Polecam uczniom IB i nie tylko!

Marta, matematyka IB Studies
Mogę z całą pewnością polecić korepetycje z panem Tomaszem wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy z przygotowaniem do matury z matematyki, szczególnie uczniom IB. Wszystkie niejasności wyjaśnia w sposób przejrzysty i konkretny, dzięki czemu zajęcia przebiegają są w bardzo sympatycznej atmosferze.

Malwina, matura podstawowa
Panie Tomaszu, jestem już po maturze z matematyki i po sprawdzaniu odpowiedzi.
W najgorszym wypadku będę miała 60% – dla mnie jest to niesamowitym osiągnięciem. Pozostaje mi tylko jeszcze raz serdecznie podziękować za pomoc, bo na pewno bez korepetycji nie uzyskałabym tak zadowalającego mnie wyniku.

Krzysztof, matura rozszerzona
Sympatyczna atmosfera, pełna realizacja materiału i spełnianie potrzeb. Polecam! 🙂

Paweł, matematyka IB HL
Dużo się nauczyłem i uważam że jest Pan dobrym nauczycielem. Jeśli któryś z moich znajomych kiedykolwiek będzie miał problem z matematyką to będę wiedzieć do kogo go skierować.